עגורן צריח – הגאווה של גרנד קינן מנופים בע"מ

אצל גרנד קינן מנופים בע"מ תמצאו מגוון של מנופים ועגורנים, אך הדבר בו אנו מתגאים יותר מהכול הוא עגורן צריח. אצלנו ישנם המנופים האיכותיים ביותר שיש והעגורנים הטובים ביותר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. כול עגורן שלנו הינו באיכות הגבוהה ביותר. אנחנו מקפידים לא רק על עגורני צריח טובים אלא גם על המפעילים האיכותיים ביותר שיש.  כול מפעיל שלנו עבר הכשרה מקיפה ומעמיקה והוא מתפקד ברמה הגבוהה ביותר. צוות החברה שלנו מקפיד לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולענות על כול דרישותיכם והכול בכדי שאתם תהיו מרוצים מהשירות. לבסוף, דבר נוסף עליו אנחנו מקפידים הוא לתת מחירים הוגנים ללקוחותינו בכדי שאתם תוכלו להרשות לעצמכם להזמין את העגורן.

על מה אנחנו מקפידים?

כאשר אנחנו מתקינים עגורן חדש הדבר שאנחנו הכי מקפידים עליו הוא שהעגורן החדש יהיה בטיחותי וברמה הגבוהה ביותר שיש. העגורן מתחלק לשלושה חלקים, הבסיס, המגדל ויחידת ההנפה שלו. כל אחד מהחלקים הללו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר ואנו עושים הכול ומקפידים על כך כי לא יחולו טעויות בהתקנת העגורן. החוק מגדיר כיצד על העגורן להתנהג בעת השימוש בעגורן ואנחנו מקפידים מאוד לעמוד בדרישות החוק. כל איש צוות שלנו יודע בדיוק מה נדרש ממנו והוא מקפיד על הנהלים הקבועים בחוק. לצד מפעיל העגורן, ישנו האתת האחראי על חיבור העגורן למטען. לאתת תפקיד לא פחות חשוב מהמפעיל ואנחנו מקפידים לבחור עגורן טוב ואחראי ברמה הגבוהה ביותר שיש.

כיצד מתבצעת התקנת העגורן?

כל דבר שאנחנו עושים בחברה נעשה ללא התפשרות על איכות ועל רמת המנופים והעגורנים. אנחנו נעשה הכול בכדי שהעגורן שלכם יהיה ברמה הגבוהה ביותר. רצינו לספר לכם קצת יותר איך אנחנו מתקינים עגורן חדש, בכדי שתהיו בטוחים כי הדבר נעשה ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר. העגורן שלנו מורכב מיסודות בטון מוצקים כך שהוא לא יכול ליפול. הבסיס בטון חייב להיות כבד מאוד בכדי להחזיק את העגורן והכול בכדי שהעגורן יחזיק מעמד ללא בעיות ולא ייפול חס וחלילה. לאחר התקנת הבסיס מוגבה העגורן באמצעות בוכנות חזקות ועל ידי שימוש בחלקי העגורן עצמם. פירוק המנוף מתבצע באותו סדר כאשר קודם כול מפרקים את העגורן ולאחר מכן את היסודות שלו.

מי הצוות שלנו שמפעיל את העגורנים?

כפי שכבר אמרנו מפעיל העגורן והאתת צריכים להיות ברמה הגבוהה ביותר ועל כך אנחנו מקפידים. כול מפעיל עגורן עבר הכשרה מתאימה ויש לו ניסיון רב בהפעלות עגורנים. אנחנו מקפידים על כך שהעובדים שלנו ייתנו את התפוקה הגבוהה ביותר האפשרית ללא התפשרות על נושא הבטיחות בכדי לתת התוצאות הטובות ביותר ללקוחות שלנו. הצוות שלנו נבחר בקפידה והכול בכדי שאתם תהיו מרוצים מהשירות שניתן לכם. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכול שעה משעות היממה במקרה של שאלה, תקלה או עניין שמציק לכם והכול בכדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר שאפשר.

אז מה עוד אפשר לספר?

גרנד קינן מנופים בע"מ מקפידה על העגורנים הכי טובים בשוק ברמה הגבוהה ביותר שיש. פנו אלינו ותענו במהירות הגדולה ביותר בכל שאלה ובקשה שיש לכם. אנחנו מקפידים על שירות איכותי והוגן ונעשה הכול בכדי שאתם תהיו מרוצים, פנו אלינו ולא תתחרטו לרגע על השירות שתקבלו וזאת הבטחה. כפי שכבר אמרנו הצוות שלנו הוא הצוות האיכותי ביותר שיש שעבר את ההכשרה המקיפה ביותר. לא ראיתם עוד שירות כמו זה שיש אצלנו ואתם תקבלו את המגיע לכם במחיר ההוגן ביותר שיש.